Pokyny k znovuotevření školy

Vážení rodiče a milí žáci,
od 25. 5. 2020 se naše škola znovu otevře pro žáky ZŠ a děti MŠ. Žáci, kteří mohou nastoupit do školy, dokončí školní rok prezenčním způsobem. Účast ve škole je dobrovolná. Pokud žák zůstane doma a bude se vzdělávat distančně, bude ve vzdělávání pokračovat jako doposud. Školní družina bude k dispozici všem žákům zdarma každý den do 15.30 hodin. MŠ se otvírá pouze pro dopolední výuku a děti budou odcházet po obědě domů.
Ministerstvo školství stanovilo podmínky k provozu škol a ochraně zdraví. Tento materiál specifikuje rozvolnění opatření MZ o zákazu osobní přítomnosti žáků v základní škole. Vedení ZŠ a MŠ Rožmitál na Šumavě je aplikovalo na podmínky školy a informovalo o nich zákonné zástupce dětí i žáků.
Děkujeme za spolupráci při přihlašování a 25. 5. 2020 se budeme těšit na shledanou.

Mgr. Iva Berková, ředitelka školy

Více informací a přesné pokyny ke stažení ZDE.