Školní rok 2020/2021 je tu! Zveme Vás za slavnostní zahájení!

Milí žáci, vážení rodiče, 

prázdniny skončily a máme tu nový školní rok 2020/2021, na který se už všichni velmi těšíme. Zároveň věříme, že Ministerstvo školství bude i nadále zastávat názor, že školní rok bude zahájen standardně, bez povinných roušek a stejně tak bude i pokračovat. 

Nový školní rok začíná v úterý 1. září 2020, kdy také proběhne jeho slavnostní zahájení. Stejně jako v minulých letech se sejdeme v 8:00 hodin v tělocvičně naší školy a společně s dětmi z mateřské školy (MŠ) i s žáky základní školy (ZŠ) zde nadcházející rok přivítáme. Srdečně zveme i všechny zákonné zástupce našich dětí a žáků. Předpokládáme, že zahájení proběhne bez roušek.

Program slavnostního zahájení školního roku 2020/2021

• Přivítání dětí z MŠ a žáků ZŠ starostkou obce
• Představení nových zaměstnanců školy
• Informace k novému provoznímu řádu školy
• Rozloučení a odchod dětí a žáků domů

Těším se na setkání s Vámi! 
Mgr. Iva Berková, ředitelka školy 

 

Aktuální informace

Obědy

Již od 1. září 2020 je možné využít školní obědy, je však nutné provést jejich úhradu nejpozději do konce měsíce srpna! 

Změny mailových adres zaměstnanců školy

V rubrice Kontakty najdete obecnou e-mailovou adresu školy zsmsrozmital.cz a zároveň nové e-mailové adresy, prostřednictvím kterých můžete v novém školním roce komunikovat napřímo s jednotlivými zaměstnanci: 

• ředitelka školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• základní škola / třídní učitelka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• mateřská škola Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• školní družina Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• školní jídelna Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.